دانلود فیلم هندی عکس رنگی Colour Photo

دانلود فیلم هندی عکس رنگی Colour Photo

- | |

 جزو ۲۵۰ فیلم برتر هندی

 یک اثر پرفروش قدرتمند سال ۲۰۲۰ سینمای جنوب هند

کالر فوتو _ عکس رنگی _ Colour Photo

عکس رنگی ، این فیلم در سال ۲۰۲۰ و در هندوستان ساخته شد و در این کشور طرفداران بسیاری هم پیدا کرد. ساندیپ راج کارگردان و نویسندگی این فیلم را بر عهده داشته است. کارگردان این فیلم تا به حال آثار زیادی را از خود به جای نگذاشته، ولی ثابت کرد که آینده درخشانی در زمینه کارگردانی دارد  و در مصاحبه های خود بارها اعلام کرده است که در آینده‌ای نزدیک کار های بیشتری را در اختیار دوست داران سینما قرار خواهد داد.

فیلم Colour Photo در ژانرهای درام و عاشقانه ساخته شده و نمرات بسیار خوبی را هم از سایت‌های مختلف دریافت کرده است. که قطعا دوست داران سرسخت سینمای عاشقانه را راضی خواهد کرد از بازیگران مطرح و خوش نام این فیلم می‌توان از  چاندینی چوداری، سوهاس،هرشا چمودو و سونیل  نام برد ضمنا این افراد در دوران حرفه‌ای خود عملکرد بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشته‌اند.

داستان فیلم هندی عکس رنگی جایاکریشنا پسری با پوست تیره و بدون اعتماد به نفس میباشد ولی دلی روشن و پاک دارد او با دختری مدرن بنام دیپو اشنا میشود ولی در ابراز علاقه اش دچار مشکل است و اعتماد به نفس کافی ندارد بعد از گذر مشکلاتی این دو به هم نزدیک تر میشوند ولی وقتی برادر دیپو وارد ماجرا میشود اوضاع بسیار پیچیده و دشوار میشود و…

 عکس رنگی

بازیگران فیلم هندی Colour Photo

دلیل بروزرسانی
زیرنویس فارسی چسبیده
  • ۰
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0