دانلود فیلم  هندی سه دوست Ayitha Ezhuthu

دانلود فیلم هندی سه دوست Ayitha Ezhuthu

7.9/10 3,461
- - | |
زیرنویس فارسی

سه مرد و ملاقات تصادفی آنها در پل ناپیر زندگی آنها را برای همیشه تغییر می دهد.

  • زبان
  • مدت زمان 160 دقیقه
  • رده سنی Not Rated

کارگردان

بازیگران

سه دوست Ayitha Ezhuthu

فیلم هندی سه دوست ، این فیلم در سال 2004 و در کشور هند ساخته شد و مورد استقبال عده ی زیادی هم قرار گرفت.  این اثر با 96 درصد رضایتمندی از سوی مخاطبان ، نشان از محبوبیت این فیلم میباشد. دوست داران سینمای درام جنوب هند حتما این فیلم زیبا رو تماشا کنند.

مانی راتنام (Mani Ratnam) کارگردان این فیلم بوده است .  این کارگردان از افراد مشهور کشور خود به حساب آمده و تا به حال نویسندگی آثار زیادی را هم به عهده داشته است. ضمنا وی برای آینده ی کاری خود برنامه هایی در سر دارد.

فیلم Ayitha Ezhuthu ژانر های  ,  ,   در خود دارد و نمرات بسیار بالایی را هم از سایت ها و منتقدان مختلف دریافت کرده است. از بازیگران مطرح این فیلم می توان به  ایشا دئول، تریشا کریشنان، سیدارت، ماداوان، اشاره کرد، بد نیست بدانید که این افراد سابقه ی بازی در سایر آثار مهم هندی را هم در کارنامه ی خودشان داشته و خوش درخشیده اند.

داستان فیلم سه دوست :  داستان فیلم روایتی از سه پسر جوان به اسم ایمبا و مایکل و آرجون است که هرکدام مسیرهای متفاوتی در زندگی دارند، اما بازی‌های کثیف سیاست این سه جوان را در مسیر هم قرار میدهد.. حال اینکه کدام یک از این جوان‌ها تصمیم به ادامه‌ی کدام مسیر بگیرد، چالش دشواری است که با آن رو‌به‌رو میشوند…

سه دوست

بازیگران فیلم هندی سه دوست

دلیل بروزرسانی
زیرنویس فارسی جسبیده
  • 0
فیلم های مشابه

دیدگاه کاربران